Kingston SSD | NV3 | 500 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface PCIe NVMe Gen 4.0 (x4) | Read speed 5000 MB
- TootjadKingston
- Mudel: SNV3S/500G
- Saadavus: 5
-
135€
Kingston SSD | NV3 | 500 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface PCIe NVMe Gen 4.0 (x4) | Read speed 5000 MB/s | Write speed 3000 MB/s
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 5 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Kirjutamise kiirus | 3000 MB/s |
| Lugemise kiirus | 5000 MB/s |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17280 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Pooljuhtketta liides | PCIe NVMe Gen 4.0 (x4) |
| Pooljuhtketta maht | 500 GB |
| Producer | Kingston |
| Producer product family | SSD |
| Producer product name | NV3 |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 2280 |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.000117 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

